O firmie

AukcjeEnergii - Broker Energetyczny, jest firmą mającą na celu redukcję kosztów związanych z energią elektryczną. Nasze profesjonalne usługi kierujemy do firm oraz instytucji publicznych.

Jako Broker Energetyczny reprezentujemy naszych klientów przed wieloma firmami energetycznymi w celu znalezienia najkorzystniejszych cen energii elektrycznej.

AukcjeEnergii ze względu na swój profil działania, jest jedną z nielicznych firm w Polsce. Swoją wiedzą służymy od marca 2011 roku. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług obniżyli koszty energii nawet o 25%, czego dowodem są listy referencyjne zamieszczone w zakładce Zaufali nam. Doradztwo dla naszych klientów polega nie tylko na obniżeniu cen energii do optymalnego poziomu, ale również na dostosowaniu mocy umownej do zapotrzebowania, redukcji energii biernej, dostosowaniu grupy taryfowej oraz doborze oświetlenia energooszczędnego.

Decydując się na nasze usługi, gwarantujemy, że będziecie Państwo z nich korzystać, co roku.
Współpraca z nami zaowocuje takimi korzyściami jak:

  • znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej poprzez zorganizowanie licytacji na platformie AukcjeEnergii.pl
  • przejęcie wszelkich formalności związanych z obniżeniem cen energii elektrycznej
  • przygotowanie i analiza umów dot. nowego sprzedawcy
  • analiza wszelkich kosztów
  • dodatkowa analiza zużycia
  • nadzór cen w kolejnych latach

Jesteśmy tu dla Państwa i dołożymy wszelkich starań, aby gwarantować zadowolenie. Prosimy o kontakt, jeżeli macie Państwo dodatkowe sugestie, które mogą wpłynąć na poprawę jakości naszych usług.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obniżeniem kosztów energii elektrycznej prosimy zapoznać się z naszą ofertą lub skorzystać z zakładki Kontakt. Skontaktujemy się z Państwem nie później niż w ciągu 48h.